Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Learnew Optoelectronics Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Learnew Optoelectronics Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Learnew Optoelectronics Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
25 sierpnia 2023 roku kupiłem układy UVA LED od Learnew. Learnew dostarczył zamówione przez nas układy UVA szybko i z doskonałą wykonaniem.Mógł mi dokładnie powiedzieć, który produkt będzie działał z moją drukarką.Są bardzo profesjonalni.

—— Handel Ashraf

13 października 2023 roku, otrzymałem spersonalizowany 3535 COB LED Chip. Ich dbałość o szczegóły, terminowa reakcja i terminowa dostawa przekroczyły moje oczekiwania.bardzo jasny, będę wybierał LEARNEW na długo w przyszłości

—— Hector Bustillo

Marzec 2024,Dopiero co otrzymaliśmy produkt i wypróbowaliśmy go,Projekt tych Hight LED chipów jest wyjątkowy. Są kompaktowe, łatwe w montażu i zapewniają doskonałe oświetlenie.Jestem bardzo zadowolony z ich występów.!

—— Fabio Antista

Jestem pod wielkim wrażeniem funkcjonalności tych układów UV LED. Oferują one niezawodną moc UV, wysoką wydajność i długą żywotność.

—— Ali Muhammad

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Wprowadzenie do warsztatu firmy: warsztat produkcyjny LEARNEW czas dostawy niestandardowej wynosi zazwyczaj 7-15 dni, codzienna produkcja wynosi 4KK

   

   

  Shenzhen Learnew Optoelectronics Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

  Jeśli chodzi o standardy dostawy, ściśle przestrzegamy międzynarodowych standardów jakości i najlepszych praktyk w branży:


  1Liczba chipów: Liczba dostarczonych chipów powinna być zgodna z umową zawartą w umowie kupna.


  2. Kontrola wyglądu: wygląd chipu powinien być wolny od oczywistych uszkodzeń fizycznych, pęknięć lub zanieczyszczeń.


  3Rozmiar i opakowanie: Rozmiar i opakowanie chipa powinny spełniać wymagania specyfikacji.


  4Wydajność elektryczna: parametry wydajności elektrycznej układu muszą spełniać wymagania specyfikacji, takie jak napięcie, prąd, moc itp.


  5Wydajność świetlna: Wydajność świetlna chipa powinna spełniać wymagania specyfikacji, w tym:jasność, temperaturę koloru, spójność koloru itp.


  6Niezawodność: Czip powinien mieć dobrą niezawodność i być w stanie pracować stabilnie przez długi czas w określonych warunkach pracy.


  7Etykietowanie i pakowanie: Czip powinien być prawidłowo oznakowany i stosować odpowiednie opakowanie antystatyczne w celu zapewnienia bezpiecznego transportu i przechowywania.

  Shenzhen Learnew Optoelectronics Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

  Learnnew factory zapewnia również klientom następujące zalety:

   

  Zdolności innowacyjne: Aktywnie zwracamy uwagę na trendy w branży i nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz innowacje w celu zapewnienia najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie chipów LED.

   

  Dostosowanie klienta: Jesteśmy w stanie dostosować produkty zgodnie ze specyficznymi potrzebami klienta, w tym wymaganiami w zakresie rozmiaru, mocy, długości fali itp.

   

  Krótko mówiąc, Learnnew fabryka zapewnia klientom wysokiej jakości produkty z chipów LED z doskonałym czasem dostawy i standardami dostawy, zaawansowanym sprzętem produkcyjnym i profesjonalnym zespołem.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Learnew Optoelectronics Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Devin

Tel: +86-15818602704

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)